Parimad kaubaalused just meilt

Meie eesmärk

Peaaegu 30 aasta jooksul oleme saavutanud enda valdkonna tipu. Aastate jooksul oleme valmistanud üle miljoni aluse vastavalt klientide erinevatele soovidele ja standarditele.

Esmapilgul ei tundu kaubaalused küll eriti eesrindliku ega innovaatilise tootegrupina, kuid tänapäeval ei liigu peaaegu ükski toode tootjalt tarbijani ilma korraliku pakendita. Siin tuleb appi Nelico ligi 40-liikmeline pere-ettevõtte. Pakume erinevaid puit-tooteid alates kuumtöödeldud (HT) saematerjalist, aluspuudest ja lihtsamatest kaubaalustest kuni kõige keerulisemate puidust, vineerist ja metallosadest koostatud pakkelahendusteni. Toodame kuni 50 000 tk erinevaid puitpakendeid kuus. Saeme, kuivatame hööveldame, transpordime ja naelutame. Oleme avatud ka kõigele uuele.

Nelico OÜ Ajalugu

Ajalugu

Nelico on algsest nelja mehe ideest sündinud mööblitöökojast kujunenud arvestatavaks puitpakendite tootjaks Eestis. Nelico OÜ loodi aastal 1991. Nüüdseks 28 aastat turul tegutsenud pere-ettevõte on jõudnud põlvkondade uuenemise ajajärku, milles omal ajal ettvõtet rajanud generatsioon on oma kogemustega toeks nooremale põlvkonnale, kes oma uuemaid teadmisi ja noort energiat rakendades on viinud Nelico kaasaja nõuetele vatupidavaks kaubaaluste tootjaks.

PEFC sertifikaat kaubaalustele ja puitmaterjalidele.

Sertifikaat

Alates 31.05.2024 kasutab Nelico OÜ kaubaaluste ja puitmaterjali tootmises PEFC sertifikaati.

Tarbijad soovivad rohkem kui kunagi varem olla kindlad, et nende poolt kasutatavad puidu- ja pabertooted ei kahjustaks keskkonda ega inimesi ning oleksid kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega. FSC® ja PEFC tarneahela sertifikaat on parim võimalus selle tõestuseks.

Metsamajandamise sertifikaat näitab, et metsaomanik majandab oma metsi keskkonnasõbralikult ja säästlikult ning täidab metsamajandamise standardi nõudeid. Sealhulgas jälgitakse metsas toimuvaid arenguid, seistakse selle eest, et uus metsapõlv kasvama saaks, jälgitakse metsade tervislikku seisundit ning säilitatakse looduslikku mitmekesisust.

Äripäeva pereettevõtete TOP 3

TOP 3

Nelico OÜ saavutas Äripäeva pereettevõtete konkursil tugeva 3. koha. Pikemalt saab lugeda siit:

https://www.aripaev.ee/uudised/2022/08/16/top-pereettevotete-ladviku-moodustavad-kaubandusarid

Nelico 30 juubel.

Puidust kaubaaluste ja pakendite tootja Nelico tähistab 30. tegevusaastat

Aukirjad

Pakume aluste teenust üle Baltikumi ja Põhjamaade!

Juhtkond

Võta julgelt ühendust
Urmas Mägi

Urmas Mägi

Ostu ja müügijuht - Juhataja
Vahur Mägi

Vahur Mägi

Töödejuhataja
Sirje Mägi

Sirje Mägi

Raamatupidaja
Marten Mägi

Marten Mägi

Tootmisjuht